00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Ритам Трејд

  • Опис на компанијата:Ритам Трејд ДОО Скопје, пред се како претставник на Ритам инжинеринг ДОО Белград , се стреми да го достигне врвот во секторот на сува градба во Република Македонија што е неизбежна последица на квалитетот и реномето на производите од неговиот асортиман. РИТАМ ТРЕЈД Ви нуди реномирани светски брендови и квалитетна професионална изведба на следниве категории *ЛАМИНАТИ *ПАРКЕТ *ПВЦ ЛАЈСНИ *ГИПС КАРТОН *ПРОФИЛИ *СПУШТЕНИ ПЛАФОНИ *ЛЕКСАН www.ritamtrejd.com.mk
  • Име на контакт лице:Билјана Тасевска
  • Адреса:ул.Козле бр.91 локал2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023222519
  • Факс #:023222519
  • Година на регистрација:2009
  • Број на вработени:7

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Број на производи44
Член од22 Мар, 2012
Последна промена13:49:42 , 23 Фев, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка