00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пресинг

 • Опис на компанијата:Продажба и монтажа на системи за сува грдба „ Кнауф “
 • Име на контакт лице:Стефко Ѓоргиевски
 • Адреса:Новачки пат б.б.
 • Поштенски број:7000
 • Град:Битола , Македонија
 • Мобилен #:070/311-483
 • Телефон #:047/240-163
 • Факс #:047/240-163
 • Година на регистрација:2003
 • Број на вработени:2
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Број на производи5
Член од24 Јан, 2014
Последна промена01:21:35 , 11 Фев, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка