00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Попси-компани

  • Опис на компанијата:ПОПСИ-КОМПАНИ - Скопје е формирана во 1997 год. и од самиот почеток активно се занимава со трговија со разни видови лежишта и семеринзи. На почетокот работи со најразлични марки од познати производители, а од средината на 2004 год. станува ексклузивен дистрибутер во Македонија на познатата трговска марка CODEX на истоимената компанија од Словенија. Оттогаш фирмата забележува голем подем во продажбата и го проширува својот асортиман на производи. Ова се должи пред се на константниот квалитет и исклучиво ниските цени на производите на CODEX, како и на промената на стратешките цели на компанијата.Од 2016 год. ПОПСИ-КОМПАНИ станува овластен дистрибутер на премиум брендовите NKE Austria за лежишта за машинската индустрија и FERSA Spain за камионски лежишта за целокупниот теретен програм, кои заедно ја сочинуваат FERSA GROUP.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:бул. Кузман Ј. Питу бр.30
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071 279 219
  • Телефон #:02 2460 480 ; 02 2460 316
  • Факс #:02 2458 236
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи13
Член од23 Јул, 2012
Последна промена15:14:21 , 27 Фев, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка