00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Македонски симболи - Македонски штит


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Рачно изработен Македонски симболи: Македонски штит (19cm x 19cm, 32cm x 32cm). Димензиите на орнаментите се со рамка. Димензиите и дизајнот на орнаметите може да биде по Ваша желба. За нарачка контактирајте не на телефон: 070/501573.
 • Достапност:По нарачка
 • Земја на потекло:Македонија
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Ателиер Анастас Дудан

  • Опис на компанијата:Атеље Анастас Дудан рачно изработува рељефи во сребро, бакар, позлата, посребро.
  • Име на контакт лице:Анастас
  • Адреса:Јане Сандански 14
  • Поштенски број:6000
  • Град:Охрид , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 501 573
  • Телефон #:070501573
  • Локација на мапа:Прикажи  070501573

  корисничка поддршка