00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Цртана слика - пастел Барка


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Уметничка слика врамена во сталко.
  Техника: пастел
  Димензии: 35 x 25cm
  Шифра:PP 323

 • Категорија:Уметнички дела
 • Продавач:Gallery ART-MGM
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Gallery ART-MGM

  • Име на контакт лице:Ѓорѓи
  • Адреса:Лондонска 10
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 206620
  • Телефон #:02 3079398
  • Локација на мапа:Прикажи
  38%заштеда
  Цена со ДДВ:1.290 ден. 790 ден.

  Цртана слика - пастел Патека

  38%заштеда
  Цена со ДДВ:1.290 ден. 790 ден.

  Цртана слика - пастел Залез

  38%заштеда
  Цена со ДДВ:1.290 ден. 790 ден.

  Цртана слика - пастел White umbrell ...

  38%заштеда
  Цена со ДДВ:1.290 ден. 790 ден.

  Цртана слика - пастел Патека 2
  070/287-777

  корисничка поддршка