00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Педи инженеринг системи

  • Опис на компанијата: Педи инженеринг системи се занимаваме со изработка и монтажа на производи со врвен квалитет. » ПВЦ и Алуминиумска Столарија (Прозори и Врати,Собни врати,Сигурносни врати, Гаражни врати) » Аксесоари(Ролетни, Венецијанер, Вариолајт, Римски завеси, Роло завеси, Комарници, Парапетни подпрозорни даски) » Алуминиум огради и гелендари » Техничка опрема (Аларми, Камери, Домофони и Видеофони, Евиденција на работно време, Контрола на пристап) » Кровни прозори VELUX
  • Име на контакт лице:Јасмина
  • Адреса:бул.Кузман Јосифовски Питу бр.19/5 лок.53
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071/238-474
  • Телефон #:02/60 90 691
  • Факс #:02/60 90 691
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи30
Член од12 Сеп, 2012
Последна промена11:24:13 , 23 Фев, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка