00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пантер факс

 • Опис на компанијата:Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен матерјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
 • Име на контакт лице:Пантер факс
 • Адреса:Живко Чинго 4 ( до ресторан Скопски мерак)
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:078/388899 02 3298 992
 • Телефон #:02 3298 982;
 • Факс #:02 3298986
 • Година на регистрација:1996
 • Број на вработени:5
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Следи1
Број на производи45
Член од29 Мар, 2012
Последна промена09:36:18 , 13 Фев, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка