00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Печатење на флаери

Печатење на флаери

Цената е со вклучен ДДВ
6 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Дигитално и офсет печатење на флаери од 115-350гр. кунзрук хартија.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Бонтеес
 • Гаранција:Доживотна
 • Цена на големо без ДДВ:4 ден.
 • Минимална количина за нарачка:100
 • профил на компанијата

  Бонтеес

  • Опис на компанијата: Бонтеес се занимава со печатење и дизајнирање на производи од графичката индустрија. Печатење на сито печат на маици, дуксери, торби, капи, запалки и пенкалца. Печатење со сублимација на шолји, рамки, чинии и капи. Дигитално или офсет печатење на флаери, календари и визит карти.
  • Име на контакт лице:Дејан Димовски
  • Адреса:ул. Тодор Александров 27/V
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038972669998
  • Телефон #:0038972669998
  • Година на регистрација:2015
  • Број на вработени:1
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:3 ден.

  Печатење на флаери - А5 формат

  Цена со ДДВ:2 ден.

  Печатење на флаери - А6 формат

  Цена со ДДВ:250 ден.

  Печатење на визит карти

  Цена со ДДВ:9 ден.

  Печатење на пенкала

  Цена со ДДВ:210 ден.

  Печатење на шолји

  Цена со ДДВ:14 ден.

  Печатење на запалки
  072669998

  корисничка поддршка