00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Отворена Трговска Групација

 • Опис на компанијата:Отворена Трговска Групација ДООЕЛ е компанија за производство, дистрибуција и продажба на инстант прехранбени производи како и поставување на вендинг кафемати за топли и ладни напитоци кои што можат да бидат поставени во вашата канцеларија, продавница, хотел, претпријатие или друг објект. Работиме со вендинг кафемати од водечките призводители како Rheavendors и Necta. Нудиме машини со различен капацитет и функционалност во зависност од вашите потреби. Палетата на производи се состои од инстант наптоци кои се наменети за малопродажба и инстант напитоци кои се наменети за вендинг кафемати. Во првата група на инстант напитоци имаме широк асортиман на производи кој се состои од: инстант витамински напироци (додаток во исхрана) со вкус на поротокал, лимон, боровница и зелено јаболко, инстант кафе, инстант чај, топло чоколадо, инстант какао, млеко во прав. Во втората група се специјално развиени вендинг производи (инстант кафе, млеко, чоколадо, чаеви како и инстант шеќер) како и инстант напитоци со овошен вкус за ладен програм наменети за вендинг машини, кафемати.
 • Име на контакт лице:Ристо
 • Адреса:Devol 8b
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:+38970393625
 • Телефон #:02 3084 316
 • Факс #:02 3084 316
 • Година на регистрација:2009
 • Број на вработени:2
 • Процент на извоз:30
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Број на производи9
Член од16 Јул, 2012
Последна промена16:43:52 , 28 Окт, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка