00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Магацинска опрема


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:За целосно функционирање на Вашиот магацински простор Дени Интернационал Ви нуди комплетни решенија за складирање, манипулирање и одржување.

  Застапник на брендовите LINDE Material Handling и STOW.

  Еден од светски најдобрите брендови за производство на Вилушкари од секаков вид, сега достапни и во нашата земја. LINDE Material Handling вилушкарите се синоним за одличен квалитет и дизајн. Согласно потребите на Вашата компанија ќе можете да изберете електричен, дизел или LPG вилушкар. Дени интернационал ќе Ви понуди најдобар баланс помеѓу цената и перформансите, независно од тоа дали ќе се одлучите за:

  • Набавка на нови и половни вилушкари ;
  • Изнајмување ;
  • Одржување, сервис и продажба на резервни делови ;
  Stowe
  • Сталажни системи согласно Вашите потреби и димензии ;
  • Комплетен нацрт и план за опремување на магацинскиот простор ;
  • Можност за складирање на стока во секакви димензии и тежини ;
  • До 100% искористеност на Вашиот простор ;
  • Можност за наша достава и монтажа ;
 • профил на компанијата

  Дени интернационал

  • Име на контакт лице:Deni internacional
  • Адреса:ул.34, бр.22, нас.Илинден
  • Поштенски број:1040
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022550960
  • Факс #:02 2581710
  • Година на регистрација:1991
  • Број на вработени:270
  • Локација на мапа:Прикажи  022550960

  корисничка поддршка