00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Памучна маица FRUIT OF THE LOOM

Памучна маица FRUIT OF THE LOOM

Цената е со вклучен ДДВ
230 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Маичка FRUIT OF THE LOOM. Модел: Original T, бела боја. Состав: 100% памук. Минимална количина на нарачка: 20 парчиња.
 • Продавач:Попе компани
 • Цена на големо без ДДВ:99 ден.
 • Минимална количина за нарачка:20
 • профил на компанијата

  Попе компани

  • Опис на компанијата:ПОПЕ КОМПАНИ ДОО Скопје, е трговско друштво кое веќе 14 години наназад нуди комплетно графичко решение и на тој начин успева да ги реализира сите идеи на своите клиенти. Почнувајќи како мала фирма во 1997-та година, а продолжувајќи во 2002-та година како д.о.о., па се до денес, успеавме сосема природно да се наметнеме на нашиот пазар како неопходна алка во синџирот. Ако на почетокот печатењето беше нашата основна дејност, денес таа е надополнета како со сопственото производство така и со застапување на неколку светски брендови во нашата земја меѓу кои: - текстилниот гигант од САД - FRUIT OF THE LOOM, со промотивниот текстил како маички, блузони, шушкавци... наменети за брендирање; - Италијанскиот синоним за капи ATLANTIS, со разновидни модели и бои наменети за брендирање кои ги задоволуваат сите вкусови;
  • Име на контакт лице:Анета
  • Адреса:Горно Лисиче бр. 210 (Лесна индустриска зона Аеродром)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/ 322 88 93
  • Година на регистрација:1997
  • Број на вработени:12
  • Процент на извоз:3
  • Локација на мапа:Прикажи  023228893

  корисничка поддршка