00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Одело

Одело

Цената е со вклучен ДДВ
16.000 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Број 46-64
 • Категорија:Смокинзи и одела
 • Продавач:5 ХЛ
 • профил на компанијата

  5 ХЛ

  • Опис на компанијата:5 X L Ceremony Wedding Suits - Машки одела за церемонии и свадби.
  • Име на контакт лице:Дерхан Мустафа
  • Адреса:бул.Гоце Делчев 16/1-Б
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 70 59 76 27
  • Телефон #:+ 389 2 31 21 597
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:16.000 ден.

  Одело

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Одело

  Цена со ДДВ:18.000 ден.

  Комплет Одело

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Одело

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Одело

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Одело
  023121597

  корисничка поддршка