00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Елекс Флис RUSSELL

Елекс Флис RUSSELL

Цената е со вклучен ДДВ
1.680 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Машки елек флис Russell.Состав: 100% полиестер.Боја: сива,црна.
 • Категорија:Елеци
 • Продавач:Попе компани
 • Цена на големо без ДДВ:950 ден.
 • Минимална количина за нарачка:10
 • профил на компанијата

  Попе компани

  • Опис на компанијата:ПОПЕ КОМПАНИ ДОО Скопје, е трговско друштво кое веќе 14 години наназад нуди комплетно графичко решение и на тој начин успева да ги реализира сите идеи на своите клиенти. Почнувајќи како мала фирма во 1997-та година, а продолжувајќи во 2002-та година како д.о.о., па се до денес, успеавме сосема природно да се наметнеме на нашиот пазар како неопходна алка во синџирот. Ако на почетокот печатењето беше нашата основна дејност, денес таа е надополнета како со сопственото производство така и со застапување на неколку светски брендови во нашата земја меѓу кои: - текстилниот гигант од САД - FRUIT OF THE LOOM, со промотивниот текстил како маички, блузони, шушкавци... наменети за брендирање; - Италијанскиот синоним за капи ATLANTIS, со разновидни модели и бои наменети за брендирање кои ги задоволуваат сите вкусови;
  • Име на контакт лице:Анета
  • Адреса:Горно Лисиче бр. 210 (Лесна индустриска зона Аеродром)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/ 322 88 93
  • Година на регистрација:1997
  • Број на вработени:12
  • Процент на извоз:3
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.550 ден.

  Блузон флис FRUIT OF THE LOOM

  Цена со ДДВ:400 ден.

  Машки елек
  023228893

  корисничка поддршка