00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Нирон

  • Опис на компанијата:Нирон е компанија која се занимава со соларни системи, централно греење, производи за водовод и канали.
  • Име на контакт лице:Нирон
  • Адреса:Илинденска б.б.
  • Поштенски број:1227
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:070 240120

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи1
Член од15 Окт, 2019
Последна промена12:02:56 , 02 Окт, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка