00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Нимет

 • Опис на компанијата:Генерален застапник на германската фирма STIHL, и нејзината австриска ќерка фирма VIKING. Со 30 овластени продавници и 20 сервиси низ цела Македонија.
 • Име на контакт лице:Daniela Mitoska
 • Адреса:Качанички пат бб, Индустриска зона Визбегово
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:070 228176
 • Телефон #:02 2602 488
 • Факс #:02 2 654 615
 • Година на регистрација:1992
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи3
Член од10 Мај, 2013
Последна промена09:33:02 , 23 Мај, 2013
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка