00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Неотел

  • Опис на компанијата:Одберете пакет идеален за вашите потреби
  • Име на контакт лице:НЕОТЕЛ ДОО
  • Адреса:Бул. Кузман Јосифовски Питу бр. 15
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02 5511155
  • Година на регистрација:2004
  • Број на вработени:70
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи10
Член од04 Јун, 2012
Последна промена00:15:01 , 07 Апр, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка