00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Марами

Марами

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Марами во сите големини.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Нена декорации

  • Опис на компанијата:На Нена декорации од 2008 година основна дејност е рачна изработка на декоративни предмети од различни материјали за различни намени. Изработуваме секакви декорации за: - СВАДБИ (невестински бонбончиња, пченица со паричка, китенки, корсажи, венчиња во сите форми, јастучиња за бурми, бидермаери вештачки од сатен во разни бои со бисери и штрасови, навлаки за столчиња со комплет машни) - НОВА ГОДИНА (венчиња, чаршафи и вреќички од сатен, текстил, јута, икебани природни и вештачки) -ВЕЛИГДЕН (венчиња, чаршафи, држачи и корпи за јајца, пченица садена во саксии) -8-ми МАРТ (марами во сите големини, кутии за накит од плиш и текстил, брош ружа) -РАЗНИ ПРОСЛАВИ (прстени за салфетки, облеки за шишиња, чаршафи од сите материјали свеќници, стаклени садови во сите форми и големини, разни висечки цветови) Изработуваме разни форми на кутии за бовчи и пијалок,кукли во носии.
  • Име на контакт лице:Снежана
  • Адреса:Булевар Партизански Одреди 153, Скопје 1000
  • Поштенски број:Скопје
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075/247194
  • Телефон #:02/2037681
  • Локација на мапа:Прикажи  022037681

  корисничка поддршка