00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Обработка на стакло


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Јаца инженеринг врши обработка на стакла за употреба во ентериери. Вршиме обработка според желбите на купувачот за најразлични намени како: ограда за скали, тераси, врати од стакло, за канцеларии, рецепции итн.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Јаца инженеринг

  • Име на контакт лице:Слободан
  • Адреса:Кеј 13-ти Ноември б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023229111
  • Факс #:023114602
  • Локација на мапа:Прикажи  023229111

  корисничка поддршка