00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Ми-Ва

  • Опис на компанијата:Добро изведените работи и врвниот европски квалитет стануваат одлична препорака за нови клиенти. До денес, значајно проширување на продажната мрежа преку отворање на повеќе продажни салони, ширење на дистрибутерската мрежа, промоции и нови модели во континуитет. Ние сме застапници за ARRIKTON I THIRAL од Грција.Целосните каталози можете да ги погледнете на www.arrikton.com и www.thiral.gr Испорака со наши возила и монтажа од страна на стручни екипи поради поефикасно опслужување на клиентите-далеку поквалитетно од ангажирање надворешни подизведувачи. Закажете деловна средба со нашите експерти. Дознајте ги предностите за деловна соработка со нашата компанија. Бидете и вие еден од многуте задоволни клиенти.
  • Име на контакт лице:Марјана
  • Адреса:Бул. Кочо Рацин бр. 42
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/361241
  • Телефон #:02/2780366
  • Факс #:02/2780366
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи40
Член од18 Мар, 2013
Последна промена10:02:10 , 23 Окт, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка