00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сервис на асинхрони електромотори


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вршиме:
  - Премотување на статорските намотки кај асинхрони електромотори со моќност до 500 KW.
  - Премотување на роторските намотки кај асинхрони електромотори со моќност до 500 KW.
  - Балансирање на ротори со тежина до 300 kg.
 • Категорија:Мотори
 • Продавач:Атомик
 • профил на компанијата

  Атомик

  • Опис на компанијата:Атомик е современ сервис за поправка на - Електровилушкари - Исправувачи (полначи) за акумулаторски батерии - Електромотори и трансформатори
  • Име на контакт лице:Драган
  • Адреса:Јане Сандански 2
  • Поштенски број:2210
  • Град:Пробиштип , Македонија
  • Телефон #:075210747
  • Локација на мапа:Прикажи  075210747

  корисничка поддршка