00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ИНОКС Приклучоци и брзи спојки за црева и цевки


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Италијанско производство, изработени од нерѓосувачки челик AISI 316L наменети за хемиска, фармацевтска и прехрамбена индустрија.
  Димензии на црева кои може да се приклучат од Ø4 до Ø12,
  или пак инокс цевки во различни димензии без заварување на
  принципот “турбо прес“ со пресирање.
 • Категорија:Компресори
 • Продавач:Експертс
 • профил на компанијата

  Експертс

  • Опис на компанијата:Експертс е специјализирано претпријатие во приватна сопственост, кое се бави со компримираниот воздух како заокружен технолошки процес, кој вклучува негово производство, третман, дистрибуција и користење. За сите овие сегменти, Експертс обезбедува технолошки решенија, опрема, монтажа и пост продажен сервис, а како производи нуди: Индустриски компресори и опрема за третман на компримираниот воздух Индустриски пневматски компоненти, приклучоци и црева Индустриски пневматски, соленоидни и рачно погонувани вентили
  • Име на контакт лице:Emilija Mateska
  • Адреса:М.Т.Гологанов 149 (Иво Лола Рибар)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023081970
  • Факс #:023084871
  • Локација на мапа:Прикажи  023081970

  корисничка поддршка