00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ладилници за транспортни возила


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Претворете го вашето товарно возило во ладилно. - Ладилен уред - Компресор - Термоизолација Ладилен систем сертифициран според НССР стандардот, Погоден за транспорт на прехрамбени производи, Со работна температура од +4 до - 18 ºC, Максимален товарен волумен, Лесно одржување, Две години гаранција,
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Интерфриго
 • профил на компанијата

  Интерфриго

  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:Новопроектирана б.б.
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022043342
  • Факс #:022043342
  • Локација на мапа:Прикажи  022043342

  корисничка поддршка