00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Лежишта

Лежишта

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:АЛС-Б е овластен дистрибутер на SKF и Timken.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:АЛС-Б
 • профил на компанијата

  АЛС-Б

  • Име на контакт лице:Бобан
  • Адреса:М.Т.Гологанов 70
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023078694
  • Факс #:023078693
  • Локација на мапа:Прикажи  023078694

  корисничка поддршка