00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Медитек

  • Опис на компанијата:Медитек е млада компанија чија филозофија се базира на идејата за постојан чекор со најсовремените технолошки трендови и иновативни решенија во областа на медицината, како и постојан фокус на потребите на нашите клиенти. Наш стремеж е максимална експедитивност и одговор на вашите барања, оддржување, надградба и сервис на имплементираната опрема. Располагаме со широка палета на производи од светски реномирани брендови. Со континуираниот раст на нашата компанија постојано се збогатува и проширува и нашата палета на производи. Работиме со интегритет, посветеност и одговорност се со цел да ја оправдаме вашата лојалност и доверба.
  • Име на контакт лице:Глигор
  • Адреса:Лондонска 10 лам.3 лок.4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075214400
  • Телефон #:026133025
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Следи1
Број на производи32
Член од02 Ное, 2015
Последна промена00:15:02 , 27 Јун, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка