00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гарден сет 2+1

6%заштеда

Гарден сет 2+1

Цената е со вклучен ДДВ
15.000 ден. 14.000 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Плав гарден сет 2+1. Сет од 2 фотељи и маса. Изработен од варена пластика и стакло.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Јени Мармарис
 • профил на компанијата

  Јени Мармарис

  • Име на контакт лице:Јетмир
  • Адреса:Славеј Планина 68
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:071249058
  • Факс #:02
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:80.000 ден. 72.000 ден.

  Гарден сет 3+1

  9%заштеда
  Цена со ДДВ:55.000 ден. 50.000 ден.

  Гарден сет 3+1

  8%заштеда
  Цена со ДДВ:36.000 ден. 33.000 ден.

  Гарден сет 3+1

  4%заштеда
  Цена со ДДВ:31.000 ден. 29.500 ден.

  Гарден сет 4+1
  071249058

  корисничка поддршка