00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Трпезариска маса 6+1

Трпезариска маса 6+1

Цената е со вклучен ДДВ
150.000 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Изработена од мермер и стакло.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Јени Мармарис
 • профил на компанијата

  Јени Мармарис

  • Име на контакт лице:Јетмир
  • Адреса:Славеј Планина 68
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:071249058
  • Факс #:02
  • Локација на мапа:Прикажи  071249058

  корисничка поддршка