00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Стол Мила

Стол Мила

Цената е со вклучен ДДВ
2.150 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Стол Мила
 • Категорија:Столчиња
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:СФ мебел
 • профил на компанијата

  СФ мебел

  • Име на контакт лице:Ѓорги
  • Адреса:Индустриска зона исток б.б., с.Дабиле
  • Поштенски број:2400
  • Град:Струмица , Македонија
  • Телефон #:034330100
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Стол

  Цена со ДДВ:2.650 ден.

  Стол Ева

  Цена со ДДВ:4.100 ден.

  Стол Арт

  Цена со ДДВ:2.850 ден.

  Стол Гранд

  Цена со ДДВ:3.350 ден.

  Стол Јоханс

  Цена со ДДВ:2.800 ден.

  Стол Класик
  034330100

  корисничка поддршка