00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Декоративни прекривки

28%заштеда

Декоративни прекривки

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

700.0 ден. 499 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Направете ја вашата соба пријатен простор за одмор со прекрасните дезени на декоративните прекривки. Лесни и топли, изработени од памук и полиестер. Спој на природен и синтетички материјал кој ќе ве освои со својата мекост и нежност. 2 различни дезени кои дефинитивно ќе и дадат свежина на вашата соба. Прекривката може да се пере на 40°C.

  Материјалите од кои е направена декоративната прекривка се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии.

  Димензии
  160x220cm

  Модел
  Stripes, Circle

  Состав
  Материјал: 50% Полиестер / 50% Памук
  Внатрешност: 100% Полиестер

 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка