00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

BALOON ПЕРНИЦА

20%заштеда

BALOON ПЕРНИЦА

Цената е со вклучен ДДВ
349 ден. 279 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:100% Памучна перница Baloon.

  Барате повисока потпора за вашиот врат и глава додека спиете, а воедно сакате нежен допир од памук на вашето лице?
  – За вас имаме одличен предлог, тоа е нашата памучна перница. Перницата сјае со својот изглед. Нејзините карактеристики се исто така богати, најпрво навлаката од кој е изработена перницата е високо квалитетен памук со намера да ви донесе чувство на нежен допир.

  Полнежот на памучната перница е направен од силиконски полиестерски волуменозни топчести влакна кои со својот голем волумен и слободно движење во пределот на перницата се приспособуваат за вашите потреби.Силиконските топчести полиестерски влакна кои не дозволуваат бактериите да се размножуваат. Полнежот на перницата изнесува 650грама.

  Материјалите од кои е направена памучната перницата се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии кај Вас и вашите најмили.

  Димензии: 50 x 70

  Состав:
  Материјал: 100% Памук
  Внатрешност: 100% Силиконски полиестерски топчести влакна

  Перницата може да се пере на 40oC.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • Земја на потекло:Македонија
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.8 од 5.0 (3 оцени вкупно)

  Цена со ДДВ:349 ден.

  SHE ПЕРНИЦА

  Цена со ДДВ:499 ден.

  Aloe vera перница
  070/287-777

  корисничка поддршка