00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Изработка на мебел за купатило


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Изработка на мебел за купатило
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:БМ Фурнитуре
 • профил на компанијата

  БМ Фурнитуре

  • Опис на компанијата:Стручен тим којшто го изработува најдобриот и најквалитетен мебел, некогаш понуден на пазарот. Достапна цена е можност плус за секој купувач. Долгогодишно искуство во комбинација со врвните и уникатни изработки и дизајни се наши препознатливи карактеристики. - ВИСОК КВАЛИТЕТ - ДОСТАПНИ ЦЕНИ - УНИКАТЕН ДИЗАЈН - ВРВНА ИЗРАБОТКА - СТРУЧЕН ТИМ - БРЗА ИЗРАБОТКА
  • Име на контакт лице:Мирослав Богданоски
  • Адреса:с.Лешок
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078339410
  • Телефон #:078339410
  • Локација на мапа:Прикажи  078339410

  корисничка поддршка