00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гарнитура Клара (тросед , двосед и фотеља)


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Гарнитура Клара. Можност за купување на парче. Димензии тросед 200 и 220см, двосед 160 и 180см, фотеља 100 и 110см. Изведба по избор платно на купувач. Ногари пластични со можност за украсни декоративни со доплата.
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Технокооп
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Технокооп

  • Име на контакт лице:Тони
  • Адреса:Борис Трајковски 95-А (Првомајска)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 3165518
  • Телефон #:02 2763262
  • Година на регистрација:1989
  • Број на вработени:65
  • Локација на мапа:Прикажи  022763262

  корисничка поддршка