00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Рачно изработена уметничка слика

20%заштеда

Рачно изработена уметничка слика

Цената е со вклучен ДДВ
4.000 ден. 3.200 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Модерен пејзаж со традиционална македонска архитектура. Наслов на делото е „Тивок октомври“. Изработена со маслена и акрилна техника на платно со димензии 69 х 88 см. Сликата е врамена со сребрена рамка. Оригинална слика погодна за секој дом или канцеларија. Изработена од двајца академски уметници кои заедно творат.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Фантаст
 • Земја на потекло:Македонија
 • Цена на големо без ДДВ:3.200 ден.
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Фантаст

  • Опис на компанијата:Како партнери во животот и работата, академските уметници Емилија и Стојче Тоциновски го создадоа Фантаст - уметничко студио. Таму изложуваат и продаваат свои уметнички дела презентирајќи го нивниот уметнички светоглед.
  • Име на контакт лице:Стојче
  • Адреса:ТЦ Бисер, бул.Јане Сандански 82 лок.40,
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 78 865 022
  • Телефон #:00 389 78 865 022
  • Локација на мапа:Прикажи
  20%заштеда
  Цена со ДДВ:4.000 ден. 3.200 ден.

  Рачно изработена уметничка слика

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:4.000 ден. 3.200 ден.

  Рачно изработена уметничка слика

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:2.500 ден. 2.000 ден.

  Рачно изработена уметничка слика

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:2.500 ден. 2.000 ден.

  уметничка слика
  078865022

  корисничка поддршка