00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Magic Corner вагонетка

Magic Corner вагонетка

Цената е со вклучен ДДВ
10.500 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вагонетка Magic Corner со карактеристики:
  • Погоден за елементи во агол
  • Издржлива тежина 15кг
  • Бесшумно меко затварање со кочница
  • Можност за лево или десно отварање
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Платин
 • Земја на потекло:Турција
 • профил на компанијата

  Платин

  • Опис на компанијата:Platin се занимава со продажба на сите видови оков за мебел. Platin е фирма, дел од групацијата Adya Metal која е присутна во шест земји Турција, Романија, Бугарија, Босна, Србија и Македонија.Располага со шарки,лизгачи за фиоки, оков за лизгачки плакари,ногарки,тркалца, спојници, кујнски елементи и се останато за мебел.Имаме и своја достава. Фирмата се наоѓа во Бутел, Скопје –Север, веднаш до заобиколницата и уште еден дуќан во Керамидница спроти ресторанот Дојрана. Располага со работен простор од околу 2000 м2.
  • Име на контакт лице:Зоран
  • Адреса:Александар Урдаревски б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022650322, 023121270
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:10.500 ден.

  Вагонетка за агол
  022650322023121270

  корисничка поддршка