00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Алуминиумска ногарка мазна Еко 40x40


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:-Ногарки алуминиумски мазни и ребрасти. Висината на ногарките е 5,8,10,12,15 и 20см
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Платин
 • профил на компанијата

  Платин

  • Опис на компанијата:Platin се занимава со продажба на сите видови оков за мебел. Platin е фирма, дел од групацијата Adya Metal која е присутна во шест земји Турција, Романија, Бугарија, Босна, Србија и Македонија.Располага со шарки,лизгачи за фиоки, оков за лизгачки плакари,ногарки,тркалца, спојници, кујнски елементи и се останато за мебел.Имаме и своја достава. Фирмата се наоѓа во Бутел, Скопје –Север, веднаш до заобиколницата и уште еден дуќан во Керамидница спроти ресторанот Дојрана. Располага со работен простор од околу 2000 м2.
  • Име на контакт лице:Зоран
  • Адреса:Александар Урдаревски б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022650322, 023121270
  • Локација на мапа:Прикажи  022650322023121270

  корисничка поддршка