00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Маратон

  • Опис на компанијата:МАРАТОН е маркетинг агенција која што се занимава со Bus Advertising во Скопје од 2005 година и е концесионер за организирање рекламирање на автобусите на ЈСП СКОПЈЕ - Скопје. ОБЕЗБЕДУВАМЕ ЦЕЛОСНА УСЛУГА ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ РЕКЛАМИРАЊЕ НА АВТОБУСИ ПРЕКУ: - Избор на автобуси и релации - Закуп на автобуси - Подготовка на идејно решение - Подготовка за печатење - Печатење и ламинирање на рекламните фолии во нашата печатница - Поставување на рекламната фолија на автобусите - Мониторинг на брендиран автобус - Континуирано известување за избрендирани автобуси во сообраќај - Чистење на рекламите од графити и замена на евентуално оштетени делови од рекламата во текот на кампањата - Фотографии од автобусите во сообраќај - Отстранување на рекламните фолии од автобусот ГАРАНТИРАМЕ ДЕКА РЕКЛАМАТА НА АВТОБУСОТ ПОСЛЕДНИОТ ДЕН ОД КАМПАЊАТА ЌЕ ИЗГЛЕДА ИСТО КАКО И ПРВИОТ ДЕН ПРЕКУ: - Секојдневно спроведување мониторинг над избрендираните автобуси од нашиот мониторинг тим - Замена на евентуално оштетени делови од рекламите на автобусите - Чистење на рекламите од графити - Грижа автобусите да бидат редовно во сообраќај - Дванаесет месечна гаранција за квалитетот на фолијата и изработката (УВ осетливост и избледување на фолијата, водоотпорност, одлепување на фолијата)
  • Име на контакт лице:Марија
  • Адреса:Даме Груев 16, ТЦ Палома Бјанка, кат 4
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023290390
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи1
Член од16 Јан, 2015
Последна промена00:15:02 , 31 Мар, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка