00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Логос Плус

  • Опис на компанијата:ЛОГОС ПЛУС нуди јазични курсеви за сите нивоа и возрасти, компјутерски курсеви како и пишан, симултан и консекутивен превод. Сите наши јазични курсеви се осмислени на тој начин што ги задоволуваат потребите на нашите ученици, без разлика дали им е потребно познавање на странски јазик за работа, патување, за полагање на сертификати за познавање на странски јазик или едноставно за здоволство. Сите наши компјутерски курсеви се наменети за успешно канцелариско работење со компјутерите и основните компјутерски програми. ЛОГОС ПЛУС врши и квалитетни преводи од секаков вид и област, односно стручни преводи, по потреба заверени од нашите вработени судски преведувачи.
  • Име на контакт лице:Olivera
  • Адреса:Aminta Treti br.75
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38971211876
  • Телефон #:+38923225501
  • Година на регистрација:2006
  • Број на вработени:10
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Следи1
Број на производи3
Член од19 Јун, 2012
Последна промена09:25:45 , 15 Авг, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка