00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Лингва Консалтинг

  • Опис на компанијата:Лингва консалтинг е биро за преведувачки и други видови јазични услуги кое соработува со голем број искусни, професионални и едуцирани преведувачи и толкувачи. Без оглед каква јазична услуга Ви е потребна (судски превод, симултaно или консекутивно толкување, јазична лектура на текстови, уредување на документи за издавање или пак некоја друга административна услуга), обратете се до нас, ние ќе Ви помогнеме професионално и ефикасно да ја постигнете целта.
  • Име на контакт лице:Ана
  • Адреса:Желево 1-3/4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(070) 737001
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи4
Член од10 Јул, 2012
Последна промена10:13:21 , 25 Сеп, 2013
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка