00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ботокс

Ботокс

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ботокс
 • Категорија:Уметност на тело
 • Продавач:Ортодонција-М
 • профил на компанијата

  Ортодонција-М

  • Опис на компанијата:Др. Катерина Даштевска е Специјалист по ортодонција Повеќегодишно работно искуство, едукација во западноевропските земји, посетување на стручни курсеви, усовршувања во Софија, Фиренца, Прага, Лисабон, Истамбул, како и следење на бројни семинари, симпозиуми, курсеви и конгреси во државата и на Балканот. Без разлика на возраста протезата може да ви помогне. Појава на првиот заболен заб е знак на значаен ризик и бара итна интервенција. Ние поседуваме средства и потребно знаење за индивидуална превенција.
  • Име на контакт лице:Др. Катерина Даштевска
  • Адреса:бул.Јане Сандански 78-2/7
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:075 212046
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Ботокс

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Цирконија

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Мезотерапија

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Филери

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Mezo конци
  075212046

  корисничка поддршка