00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Sattwa парфем Nirvana


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ексклузивен парфем кој се одликува со опојност на егзотичните мириси: ирис, амбра и тубероза.Ќе ве понесе за миг во просторот исполнет со хармонија од миризбата на цветови и плодови која пленува засекогаш.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Алкалоид АД Скопје

  • Опис на компанијата:АЛКАЛОИД AД Скопје е компанија која осум децении работи на производство на лекови, преработка на билни суровини, производство на козметички и хемиски производи.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:бул.Александар Македонски 12
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023104000
  • Факс #:023104014
  • Локација на мапа:Прикажи  023104000

  корисничка поддршка