00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Sattwa парфем Јeunesse


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Прекрасна хармонија на индонезиски иланг - иланг, тубероза, јасмин, амбра, кедрово масло и мошус. Чист и свеж мирис создаден за жена која сака да ја истакне убавината на едноставен начин.

  Достапен е како:

  - тоалетна вода 50ml
  - дезодоранс 150ml
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Алкалоид АД Скопје

  • Опис на компанијата:АЛКАЛОИД AД Скопје е компанија која осум децении работи на производство на лекови, преработка на билни суровини, производство на козметички и хемиски производи.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:бул.Александар Македонски 12
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023104000
  • Факс #:023104014
  • Локација на мапа:Прикажи  023104000

  корисничка поддршка