00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Освежувачки стик за околу очи Embriolisse Radiant eye

19%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:RADIANT EYE

  ОСВЕЖУВАЧКИ СТИК ЗА БЛЕСКАВ
  ПРЕДЕЛ ОКОЛУ ОЧИТЕ 4.5г

  Освежувачкиот стик со ефект од
  двојно дејство за убава и негувана кожа, веднаш после нанесување хидрира и го освежува пределот околу очите. Ги намалува подочниците и темните кругови, враќајќи
  го блескавиот изглед на кожата.

  ДЕЈСТВО:

  Овозможува чувство на свежина
  Го осветлува пределот околу очите
  оставајќи блескав ефект

  АКТИВНИ СОСТОЈКИ:

  Ботаничкиот комплекс навлажнува и хидрира
  Алое вера смирува
  Глицерин хидрира

  НАЧИН НА УПОТРЕБА:

  Нанесете секојдневно наутро и/или навечер, со кружни движења од внатрешниот кон надворешниот дел на окото.

  ИСКУСТВА НА КОРИСНИЦИ

  > Лесно се нанесува 95%
  > Чувство на свежина 85%
  > Мека кожа 85%
 • Продавач:ДНА АННИ Фарм
 • профил на компанијата

  ДНА АННИ Фарм

  • Опис на компанијата:Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје: – ДНА Анни Фарм Хром – ул. Исаија Маџовски бр. 44 – ДНА Анни Фарм Аеродром – Капитол Мол приземје Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ – Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби. Цел Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент. Подобро да спречиш, а не да лечиш. Визија Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм. Мисија Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.
  • Име на контакт лице:Анни фарм
  • Адреса:Исаија Мажовски 44 лок.5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/2044287
  • Локација на мапа:Прикажи  022044287

  корисничка поддршка