00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Becutan пудра за деца 100 g


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Го апсорбира вишокот на влага и ја штити кожата од иритација. Активните додатоци го смируваат црвенилото и воедно ја негуваат нежната детска кожа, особено на вратот и препоните.
 • Категорија:Нега на кожа
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Алкалоид АД Скопје

  • Опис на компанијата:АЛКАЛОИД AД Скопје е компанија која осум децении работи на производство на лекови, преработка на билни суровини, производство на козметички и хемиски производи.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:бул.Александар Македонски 12
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023104000
  • Факс #:023104014
  • Локација на мапа:Прикажи  023104000

  корисничка поддршка