00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

МАНИКИР O.P.I - Pretty Hands (нормален маникир)


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Пилинг, омекнување во вода, средување и полирање, крема и лакирање. Рацете и нозете играат значајна улога во начинот на кој што општеството го толкува тоа кои сме, и како се чувствуваме за себе. Преку третманите за разубавување, љубовта и вниманието, рацете и нозете изгледаат онака како пшто и се чувствувани од страна на клиентот, беспрекорно и освежено. Младешкиот изглед и самодовербата се неизбежни. Време: 45 минути.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Цвет на животот

  • Опис на компанијата:Нашата цел е да го надминеме класичното. Да достигнеме и постигнеме нови параметри за тоа што претставува салон за убавина и здравје во вистинска смисла на зборот. Тука сакаме клиентите да го дознаат значењето на "Flower of Life", а тоа е да ја почувствуваат безграничната и бесконечната позитивна енергија, а притоа сетилата да доживеат нирвана од задоволство.
  • Име на контакт лице:Flower of life
  • Адреса:Никола Тримпаре 31/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:025117550
  • Локација на мапа:Прикажи  025117550

  корисничка поддршка