00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Becutan тоалетна вода


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Becutan детската тоалетна вода е вистински избор за малите палавковци, кои сакаат да го ‘‘имитираат‘‘ однесувањето на мама и тато, но и за сите оние кои го сакаат мирисот на Becutan. Оваа тоалетна вода најавтентично ќе ве потсети на добропознатиот мирис на детството и безгрижното растење со омилените Becutan производи. Becutan тоалетната вода не содржи парабени и бои.

  • Претпознатлив мирис на Becutan;
  • не содржи парабени;
  • не содржи бои.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Алкалоид АД Скопје

  • Опис на компанијата:АЛКАЛОИД AД Скопје е компанија која осум децении работи на производство на лекови, преработка на билни суровини, производство на козметички и хемиски производи.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:бул.Александар Македонски 12
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023104000
  • Факс #:023104014
  • Локација на мапа:Прикажи  023104000

  корисничка поддршка