00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Becutan течен детергент 1L


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Becutan течен детергент 1L
  Новиот течен детергент Becutan е ефикасен против нечистотијата, а неговата блага формулација збогатена со ензими, која ги отстранува дамките од облеката, истовремено е нежна за детската кожа.
  Детергентот е наменет за перење на температура од 30 до 90°C и претставува одличен избор за чист и безбеден резултат.
  Збогатената формулација со ензими ефикасно ги отстранува дамките од облеката, притоа задржувајќи го препознатливиот мирис на Becutan. Содржината од 1L е наменета за 16 перења и прилагодена кон нежната детска кожа, што е потврдено со дерматолошки тестови.

  • Со избалансирана формула за нежната детска кожа;
  • моќен против нечистотијата;
  • за рачно и машинско перење;
  • погодни за лица со чувствителна кожа;
  • дерматолошки тестиран;
  • претпознатлив мирис на Becutan.
 • Категорија:Детергенти
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Алкалоид АД Скопје

  • Опис на компанијата:АЛКАЛОИД AД Скопје е компанија која осум децении работи на производство на лекови, преработка на билни суровини, производство на козметички и хемиски производи.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:бул.Александар Македонски 12
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023104000
  • Факс #:023104014
  • Локација на мапа:Прикажи  023104000

  корисничка поддршка