00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Лице в лице

Лице в лице

„Лице в лице“ е улично списание за одржлив развој, единствено во земјава. Излегува од септември 2012 година, и е меѓу пионерските социјални претпријатија во земјава. Продавачи на списанието се претставници од најранливите групи во општеството, кои се обучуваат за продажба од страна на тим на платформата ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
4%заштеда
Цена со ДДВ:950 ден. 910 ден.

Едиција: родителство

Цена со ДДВ:30 ден.

Букмарк Раскажи ми приказна

Цена со ДДВ:30 ден.

Букмарк Night shift

Цена со ДДВ:40 ден.

Молив


Страна 1 од 1, вкупно 8 производи


070/287-777

корисничка поддршка