00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Лекс електрик

  • Опис на компанијата:Лекс Електрик е компанија со седиште во Скопје, Македонија, која на пазарот за електро материјали е присатна од 1999 година. Компанијата бележи постојан подем благодарејќи на својата компетентност и посветеност кон купувачите. Зголемувајќи ја својата техничка база, односно своите логистички потенцијали, компанијате е во можност да му понуди на купувачот најадекватно решение за неговите потреби преку директна продажба, како и преку процес на инжењеринг и производство на прилагодени разводни системи. Со постојана определба кон квалитетот и иновативноста, Лекс Електрик е застапник на неколку реномирани компании од областа на потрошувачката и индустриската електрика.
  • Име на контакт лице:Лекс Електрик
  • Адреса:1550/8, п.фах 105 (Bизбегово)
  • Поштенски број:1000, п.фах 105
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:072 261015
  • Телефон #:02 3097132
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Ја следат2
Број на производи145
Член од25 Авг, 2011
Последна промена00:15:02 , 30 Мај, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка