00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Кузе дизајн

  • Опис на компанијата:Кузе дизајн е компанија за производство на влезни врати, собни врати и изработка на плочест мебел. Компанијата постои од 1993 г. како Кузетрејд за производство на собни врати, за подоцна во 2006 да прерасне како компанија за производство на влезни врати (сигурносни врати), собни врати и плочест мебел (кујни, плакари, дечји соби, спални и др). Производствениот погон е со површина од 500 m² кој се наоѓа во Општина Петровец и располага со најсовремени CNC машини и сите останати кои се потребни за ова производство. Со своите 15 вработени и 2 екипи кои постојано ги вршат сервисните и монтажните работи, мислиме дека во секое време можеме најбрзо да ги задоволиме сите потрби на купувачите. Со своите 3 дуќани кои се наоѓаат во Скопје и Куманово брзината на испораката е доведена до минимум. Нашата предност е во тоа што изработуваме мебел и врати по потреба на купувачите (пред изработка се зема точна мерка)
  • Име на контакт лице:Јовица
  • Адреса:Методија Андонов Ченто 9 (Антон Попов)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022535232
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи84
Член од16 Јан, 2015
Последна промена21:13:56 , 10 Фев, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка