00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Курум Конти

  • Опис на компанијата:Kürüm International е турска компанија позиционирана во Албанија, специјализирана во производството на железо - челик. Kürüm International е дел од Kürüm Holding во Турција. Kürüm International со седиште во Албанија, е една од најважните инвестиции за производството на железо и челик на Балканот. Компанијата Курум продолжува да расте и да ја оправдува нејзината инвестиција и мисија за придонес во развојот на економиите во земјите каде што таа делува, водејќи во областа на железото – челикот. Компанијата располага со арматурно железо со димензии Ф8 – Ф32, како и железо во котур Ф5 – Ф10. Сите наши производи се по фабрички цени! Доколку располагате со количини на железо, Курум Конти врши и откуп на старо железо. Побарајте не за понуди или за закажување на средба.
  • Име на контакт лице:KURUM KONTI STEEL
  • Адреса:бул.Гоце Делчев 11
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:076 360 310
  • Телефон #:075 447 927

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот59.38%
Број на производи3
Член од13 Јул, 2016
Последна промена21:13:29 , 10 Фев, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка