00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Кроација Осигурување – Друштво за неживотно осигурување

  • Опис на компанијата:Проследувајќи ги идеите и плановите за најновите трендови во осигурувањето, Кроација Осигурување –неживот, пружа осигурителна заштита преку сите видови неживотни осигурувања под мотото МИСЛИ ПРЕВЕНТИВНО.
  • Име на контакт лице:Даниела
  • Адреса:Св.Кирил и Методиј 20, кат 2 (М.Х.Јасмин)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023251100
  • Факс #:023251111
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи20
Член од12 Ное, 2012
Последна промена14:51:44 , 15 Јул, 2014
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка